Відпустка під час війни

Літо - час відпусток, і навіть у стресовій ситуації (особливо!) необхідно давати собі відпочинок. А ви вже були у відпустці?

Відновлення важливе, адже вічного двигуна не існує. Як незаряджений телефон не працюватиме, так і кожна людина без відпочинку втрачає свою продуктивність. І якщо зазвичай відпочинок - це особиста справа кожного, то зараз відновлювати сили і "бути в строю" - це обов'язок. Без маленьких радощів у кожного з нас починається емоційне вигорання. Нам дедалі важче зберігати критичне мислення, коли так багато новин навколо.

Ось кілька практичних рекомендацій від експертів Wellbeing Company, які можуть допомогти вам насолодитися відпусткою на повну:

✨Заплануйте відпустку. До початку відпустки створіть план того, що ви хотіли б зробити. Подумайте про активності, які вам приносять задоволення і які можна включити у свій графік. Це допоможе знайти баланс між активностями та відпочинком.

✨Відключіться від роботи. Попередьте колег, що ви не будете на зв'язку. Заздалегідь організуйте процес таким чином, щоб робочі питання вас не відволікали. Намагайтеся повністю відключитися від своєї професійної діяльності протягом відпустки. Вимкніть сповіщення на телефоні та електронну пошту і пориньте в насолоду відпочинком.

✨Практикуйте релаксаційні техніки. І це не обов'язково медитація. Для когось прогулянки, похід у гори та риболовля теж значно знижує рівень стресу та покращує самопочуття.

✨Практикуйте масаж. Є різні техніки самомасажу, масажу за допомогою масажерів, а також масаж окремих частин тіла, наприклад рук. Це допоможе підвищити рівень ендорфінів і протидіяти вигоранню.

✨Відвідуйте нові місця. Відпустка - чудовий час для відкриття нових місць. Загляньте в нові парки, музеї, кафе. Спробуйте гастротури, велопрогулянки, хайкінг, купання та інші види відпочинку. Це допоможе розширити горизонти та набути нового погляду на, здавалося б, звичайні речі.

✨Сміх продовжує життя. Не боїмося радіти і сміятися, коли смішно. Оберіть для себе власне джерело сміху - розмови з друзями, пабліки з мемами, шоу на ютубі тощо.

✨Відпочинок як турбота про себе. Сміливо зосереджуємося на турботі про себе і практикуємо свідомий підхід до відпочинку. Адже це саме те, що вам зараз потрібно!

Ці поради допоможуть насолодитися відпусткою та отримати найбільше задоволення від відпочинку. Не забувайте, що відпочинок - це час, коли можна дбати про себе та відновити свої ресурси.💚
Насолоджуйтеся кожною миттю та повертайтеся зарядженими й готовими до нових викликів!

Матеріал підготували: Wellbeing Company